Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Mutlu müşterilerimiz var, çünkü işini severek yapan onlarca çalışanımız var.

Şirketimizin 11 yıllık bir geçmişi var, başarıya ulaşmamızın en büyük nedenlerinden birisi ekip ve kadromuzdur. Pazarlama ekibimiz, sahadaki personellerimiz ve satış sonrası ekibimize kadar bir başarı öyküsü var. Bugün Türkiye’nin 48 ilinde Çağrı Soğutma imzası taşıyan projeler var ise bu ekibimiz sayesindedir.
2009 yılından bu yana,

Hakkımızda

2010 yılında Emre Güneysu Tarafından Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Teknik servis ve satış konularında ülkemizi başarıyla temsil eden yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır.

2012 yılı itibariyle alanındaki uzmanlık ve kurumsallık birikimini kullanarak; ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan yatırımlar ile istihdam alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin Soğutma Gücü!

Teknik yelpazesini genişleterek merkezi soğutma sistemleri, ehiller soğutma sistemleri, siplit soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, sütlük dolaplar, reyon dolapları, şarküteri dolabı, kasap dolabı, soğuk oda, şoklama odaları ve üniteleri, uzaktan izleme takip sistemleri, buz makineleri, hava soğutucu sistemler, merkezi klima santralleri, split klimalar, VRF klima sistemleri, morg üniteleri, süt soğutma tankları, depolama buzhaneleri, monoblok soğutma sistemleri, otomasyon ve yazılım sistemlerin bakım, onarım, arıza, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerini de ekleyerek sektörün lider ve en güvenilir kuruluşlarından biri olmuştur. Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir. Hedeflerin arasında kendi markalarını imalat oluşturma yolunda ilerlemektedir. Kalite yönetimine büyük önem veren ÇAĞRI SOĞU TMA LTD. ŞTİ. ISO-HACCP belgeli cihaz satışı ve yedek parça kullanımında kalite standartlarında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini, her zaman üst seviyede tutarak DÜNYA GLOBAL oyuncuların içinde yer almak için hedeflerini sürdürmektedir.

0 +
YILLIK TECRÜBE

BELGELERİMİZ

BİZİMLE ÇALIŞANLAR

Kurulduğu günden günümüze endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Teknik servis ve satış konularında ülkemizi başarıyla temsil eden yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır.

© 2022 Çağrı Soğutma Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım by