2009 yılından bu yana,

Türkiye'nin Soğutma Gücü!Çağrı

Hakkımızda

2010 yılında Emre Güneysu Tarafından Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Teknik servis ve satış konularında ülkemizi başarıyla temsil eden yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır.

2012 yılı itibariyle alanındaki uzmanlık ve kurumsallık birikimini kullanarak; ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan yatırımlar ile istihdam alanları oluşturmuştur.

Türkiye'nin Soğutma Gücü!

Teknik yelpazesini genişleterek merkezi soğutma sistemleri, ehiller soğutma sistemleri, siplit soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, sütlük dolaplar, reyon dolapları, şarküteri dolabı, kasap dolabı, soğuk oda, şoklama odaları ve üniteleri, uzaktan izleme takip sistemleri, buz makineleri, hava soğutucu sistemler, merkezi klima santralleri, split klimalar, VRF klima sistemleri, morg üniteleri, süt soğutma tankları, depolama buzhaneleri, monoblok soğutma sistemleri, otomasyon ve yazılım sistemlerin bakım, onarım, arıza, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerini de ekleyerek sektörün lider ve en güvenilir kuruluşlarından biri olmuştur.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir. Hedeflerin arasında kendi markalarını imalat oluşturma yolunda ilerlemektedir.

Kalite yönetimine büyük önem veren ÇAĞRI SOĞU TMA LTD. ŞTİ. ISO-HACCP belgeli cihaz satışı ve yedek parça kullanımında kalite standartlarında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini, her zaman üst seviyede tutarak DÜNYA GLOBAL oyuncuların içinde yer almak için hedeflerini sürdürmektedir.

Müşteri Memnuniyeti98%
Fiyat & Ödeme Memnuniyeti92%
İletişim Memnuniyeti95%
cagri-web3-min
cagri-web1-min
cagri-web5-min
cagri-web6-min

01Üretim

Soğutma sistemlerinin ihtiyacı olan tüm cihazların üretimini kendi üretim bandımızda profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

02Satış

Satış & Pazarlama ekibimiz ile sektörümüzün gerekliliklerini takip ediyor. İhtiyacınız olan ürün ve hizmetlerimiz ile çözüm sunuyoruz.

03Montaj

Soğutma sistemlerinin en küçük birimine kadar detaylı işçilik ve özenli hizmet anlayışı ile kusursuz sistem kurulumları gerçekleştiriyoruz.

04Servis

Soğutma sektörünün her noktasında tecrübeli kadroya sahip olan firmamız. Her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda yanınızda.
https://cagrisogutma.com/wp-content/uploads/2021/01/cagri-web9-min-1280x1280.jpg
https://cagrisogutma.com/wp-content/uploads/2021/01/cagri-web10-min-1280x1280.jpg

Ekibimize Katılmak İster misin?Başvuru

Çağrı Soğutma yıllar içinde büyük bir büyüme kaydetti, bu bir ekip çalışmasının sonucu gerçekleşti. Sen de ailemizin bir parçası olmak istiyor, ve bize değer katacağını düşünüyorsan iletişime geçebilirsin.

Lütfen iletişim formunda uzmanlık alanınızdan ve hangi departmanda görev almak istediğinizden bahsedin.